AUSTRALIAN BODYCARE márkakép
Cikkszám 2704296
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Ausztrál testápolás borotválkozás után

Ausztrál testápolás borotválkozás után

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Cikkszám 2704296
Tartalom: 100 ml

Termékinformációk

Az AUSTRALIAN BODYCARE After Shave kifejezetten az intim borotválkozás utáni ápolásra készült. A teafaolajat tartalmazó formula csökkentheti a borotválkozás okozta pattanások és a benőtt szőrszálak megjelenését.

  • 100%-ban természetes, gyógyszerkönyvi minőségű ausztrál teafaolajat tartalmaz
  • Tasmán borssal, amely ellensúlyozza a bőrirritációt
  • Puha és ápolt bőrérzetet hagy maga után
  • A textúra gyorsan beszívódik és nem ragad

Ez az ápoló balzsam jótékony kiegészítője az intim szőrtelenítést követő ápolási rutinnak. A teafaolajos összetétel tisztító tulajdonságairól ismert. A formulát allantoin egészíti ki, amely simíthatja a bőrképet. Az After Shave kellemesen hűsítő érzést biztosít, és rugalmassá teszi a bőrt. Az egyszerű alkalmazás érdekében a balzsamot borotválkozás után a száraz bőrre kell felvinni és bemasszírozni.

Tartalom100 ml
TerméktípusIntimpflege
Bőrgyógyászatilag teszteltIgen
ÖsszetevőkVíz, glicerin, PEG-7 gliceril-kokát, etilhexil-sztearát, hidrogénezett polidecén, dibutil-adipát, C12-13 alkil-laktát, 4-terpineol, Tasmannia Lanceolata gyümölcskivonat, Melaleuca Alternifolia levélolaj (teafaolaj), nátrium-kaproil-prolin, szterolok, allantoin, akrilátok / C10-30 alkil-akrilát keresztpolimer, tokoferol, C12-13 alkoholok, nátrium-hidroxid, metilpropándiol, trietanol-amin, tetranátrium-imino-diszukcinát, denaturált alkohol, kaprilil-glikol, fenilpropanol
Termékjellemzőkhidratáló|védő|simító|regeneráló|nyugtató|frissítő|gyulladáscsökkentő|tisztító|tápláló|hűsítő|ápoló|feszesítő
PH-semlegesIgen
Használati útmutatóMinden Borotválkozás vagy szőrtelenítés után alkalmazd. Egyszerűen vigye fel a frissen borotvált területre, és hagyja felszívódni. Az Borotválkozás után nem ragad és gyorsan felszívódik. Ne Borotválkozás után le.
CélcsoportHölgyek|Unisex|Férfiak
GyártóAustralian Bodycare Continental 2021 ApS
A gyártó címeTraevaenget 14, 5492 Vissenbjerg
Kapcsolatfelvételi lehetőséginfo@australian-bodycare.com