BENECOS márkakép
Cikkszám 65994
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
benecos Természetes Púder Pirosító

benecos Természetes Púder Pirosító

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Cikkszám 65994
Szín: sassy salmon - 02
Tartalom: 5.5 g

Termékinformációk

A benecos Natural Powder Blush leheletnyi üdeséget kölcsönöz az orcáknak, és természetes módon emeli ki az arcvonásokat. A selymes púdertextúra kellemes érzetet biztosít a bőrön.

  • Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevőket tartalmazó formula
  • BDIH-szabvány szerinti minősített natúrkozmetikum
  • Intenzív pigmentáltság a kifejező eredményért
  • Ápoló makadámiaolajjal és kaolinnal gazdagítva

A pirosító összetétele olyan válogatott, biogazdálkodásból származó alapanyagokon nyugszik, mint a makadámiaolaj és a ricinusolaj. Ezek lágy állagot kölcsönöznek a púdernek, amely így könnyedén felvihető és eldolgozható. Az intenzív színleadásnak köszönhetően már kis mennyiség is elegendő ahhoz, hogy az arcbőr élettel telibbnek tűnjön. Használatkor javasolt a púdert egy pirosítóecsettel felvenni, és az arccsont legmagasabb pontjára felvinni.

Tartalom5.5 g
TerméktípusRouge
Terméktípusrúzs
Alkalmazási területarc
Színkód02
Színpimasz lazac
Összetevőkmályva rózsa: TALKUM, CSILLÁM, CI 77742, KAPRIL/KAPRINSAV-TRIGLICERID, MAKADÁMIA TERNIFOLIA MAGOLAJ*, MAGNÉZIUM-SZTEARÁT, RICINUS COMMUNIS MAGOLAJ*, KAOLIN, CI 77491, GLICERIL-KAPRILÁT, p-ÁNISZSAV, CI 77499, TOKOFEROL, NARANCSFALATKÁK MAGOLAJ <br><br> sassy lazac: TALKUM, CSILLÁM, CI 77891, KAOLIN, KAPRIL/KAPRINSAV-TRIGLICERID, MAKADÁMIA TERNIFOLIA MAGOLAJ*, RICINUS COMMUNIS MAGOLAJ*, MAGNÉZIUM-SZTEARÁT, GLICERIL-KAPRILÁT, CI 77491, p-ÁNISZSAV, CI 75470, TOKOFEROL, ÓN-OXID, NARANCSMAGOLAJ, CI 77492 <br><br> Pirított karamell: TALKUM, CSILLÁM, KAPRIL/KAPRINSAV-TRIGLICERID, MAKADÁMIA TERNIFOLIA MAGOLAJ*, RICINUS COMMUNIS MAGOLAJ*, CI 77491, MAGNÉZIUM-SZTEARÁT, KAOLIN, p-ÁNISAV, GLICERIL-KAPRILÁT, CI 77499, CI 77492, TOKOFEROL, CI 77007, NARANCSMAGOLAJ <br><br> * Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból
Következetességpúder
Hatásintenzív színű
Használati útmutatóPirosító ecsettel vidd fel az arc , és lágy oszlasd el a szélek felé.
TanúsításBDIH
CélcsoportHölgyek
GyártóCosmondial GmbH&Co. KG
A gyártó címeIndustriestr. 23B ,63834 Sulzbach/Main
Kapcsolatfelvételi lehetőséghallo@cosmondial.de
BDIH