
Cikkszám 2240544

Bulldog Borotválkozás után balzsam 100ml
Tartalom: 100 ml
A BULLDOG Original borotválkozás utáni balzsam ápolja a bőrt a borotválkozást követően. Az aloe verát és zöldtea-kivonatot tartalmazó formulát kifejezetten a férfi bőr igényeire fejlesztették ki.
Ez a balzsam kiváló választás a borotválkozás utáni bőrápoláshoz. A válogatott összetevőket – például aloe verát, gomborkaolajat és zöldtea-kivonatot – tartalmazó összetétel a férfi bőr igényeihez igazodik. Használatkor a balzsamot egyszerűen a frissen borotvált bőrre kell felvinni.
| Tartalom | 100 ml |
| Terméktípus | After-Shave-Pflege |
| Összetevők | Víz, Aloe barbadensis levéllé, Etilhexil-palmitát, Glicerin, Kapril/kaprinsav triglicerid, Szorbitán-sztearát, Fenoxietanol, Allantoin, Pentaeritritil-disztearát, Camelina sativa magolaj, Nátrium-poliakrilát, Nátrium-sztearoil-glutamát, Benzoesav, Karbomer, Parfum, Dehidroecetsav, Amorphophallus konjac gyökérkivonat, Limonén, Camellia sinensis levélkivonat, Evernia prunastri kivonat, Linalool, Citronellol, Citromsav, Kálium-szorbát, Nátrium-benzoát, Tokoferol, Nátrium-hidroxid |
| Használati útmutató | Egyszerűen vigye fel frissen borotvált bőrére Borotválkozás után. A borotválkozás utáni balzsam elvégzi a többit Ön helyett! |
| Célcsoport | Férfiak |
| Gyártó | Wilkinson Sword GmbH |
| A gyártó címe | Schützenstraße 110, DE-42659 Solingen |
| Kapcsolatfelvételi lehetőség | info@wilkinson.de |