FABER-CASTELL márkakép
Cikkszám 2800720
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
FABER-CASTELL Goldfaber Aqua dupla filctoll

Termékinformációk

A FABER-CASTELL Goldfaber Aqua Dual Marker egy sokoldalú, vízbázisú filctoll, amely két hegyet egyesít egyetlen eszközben. Kiválóan alkalmas festői hatású munkákhoz, valamint precíz kontúrok és részletes rajzok készítéséhez.

  • Két hegy a maximális rugalmasságért: egy puha, rugalmas ecsethegy a nagyobb felületek színezéséhez, és egy fémfoglalatú tűfilc hegy (0,4 mm) a finom vonalakhoz.
  • Teljesen akvarellezhető: a tinta vízzel keverhető, így lenyűgöző akvarellhatások és lágy színátmenetek alakíthatók ki.
  • Csíkmentes végeredmény: a kiváló minőségű tinta egyenletes színfedést biztosít, látható illesztések nélkül.
  • Újrahasznosított anyagból: a marker kupakja és szára 100%-ban újrahasznosított anyagból készült, ami hozzájárul az erőforrások kíméléséhez.

Ez a művészi filctoll igazi multitalentum a kreatív projektekhez. A szagtalan, savmentes és pH-semleges, vízbázisú tinta kellemes munkavégzést tesz lehetővé a legkülönbözőbb papírtípusokon. Legyen szó vázlatokról, színezésről, letteringről vagy összetett illusztrációkról – az ecset- és a tűfilc hegy kombinációja minden alkalmazáshoz a megfelelő eszközt kínálja. Gyártástechnológiai okokból az újrahasznosított anyagból készült alkatrészeknél enyhe színeltérések fordulhatnak elő.

Tartalom1 db
TerméktípusSpezialfarben & -stifte
Gyártó cikkszáma164583
Származási országNémetország
Vonalvastagság0,4 mm
Színégett szienna
GyártóA. W. Faber-Castell Vertrieb GmbH
A gyártó címeNürnberger Str. 2, 90546 Stein
Kapcsolatfelvételi lehetőséginfo@Faber-Castell.de