
Cikkszám 13228

POLIBOY Bőr intenzív ápolás
Tartalom: 200 ml
A POLIBOY intenzív bőrápoló emulzió minden sima és barkás bőrtípus tisztítására és ápolására szolgál. Kiválóan alkalmas bútorok, táskák, bőröndök, ruházat és lábbelik kezelésére.
A vízbázisú ápoló emulzió értékes növényi és természetes viaszokat tartalmaz. A méh- és karnaubaviasz, valamint a lanolin kombinációja ápolt megjelenést biztosít a bőrnek, és megőrzi annak rugalmasságát. Használata egyszerű: a folyadékot fel kell vinni a felületre, majd rövid száradási idő után átpolírozni. Így a bőrfelületek esztétikus megjelenést kapnak és kellemes tapintásúvá válnak.
| Tartalom | 200 ml |
| Terméktípus | Sonstiges |
| Összetevők | AQUA, DIMETHICONE CERA CARNAUBA LANOLIN ALKOHOL C16-C18 ETHOXYLATED CERA ALBA LAURETH -7 Dioleoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate DECETH -5 PARFUM BUTOXYPROPANOL ACRYLATES COPOLYMER METHYLISOTHIAZOLINONE BENZISOTHIAZOLINONE |
| PH-semleges | Nem |
| Gyártó | POLIBOY Brandt&Walther GmbH |
| A gyártó címe | Tornéestr. 5D-28865 Lilienthal /Bremen |
| Kapcsolatfelvételi lehetőség | info@poliboy.de |